Dieta i trening dla Ciebie

Żeby odkryć wyjątkowość w każdym z nas, trzeba zapomnieć o szablonach. Spojrzeć na drugą osobę widząc więcej niż tylko jej ciało, o które chce świadomie zadbać, ale i wszystkie te małe szczegóły, które sprawiają, że jest niepowtarzalna.

 

Jacek to ktoś więcej więcej niż dietetyk. Ktoś więcej niż trener personalny. Ktoś więcej niż instruktor fitness i fizjoterapeuta. Jeśli pozwolisz, będzie doradcą, przewodnikiem, wsparciem. Poświęci Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, odpowie na każde pytanie. Postara się, aby Twoja praca nad kondycją była dla Ciebie zarówno wyzwaniem, jak i przyjemnością.

 

Zadaniem Jacka jest pokazać Ci, jak smaczne może być Twoje dietetyczne śniadanie, jak przyjemny i satysfakcjonujący może być trening, który przygotuje specjalnie dla Ciebie. Wie, że możesz, potrafisz i jest w stanie Cię do tego przekonać. Nie jesteś jedną z wielu osób, którą zostanie włożona w jeden szablon. Nie jesteś liczbą ani podmiotem, jesteś wyjątkową osobą, której potrzeby i preferencje chce poznać i na ich podstawie przygotować indywidualną ofertę – tylko dla Ciebie.

 

Chcesz schudnąć, pozbyć się cellulitu, poprawić kondycję, zadbać o zdrowie? Z Jackiem możesz to zrobić. Skutecznie i przyjemnie. Bo dieta nie oznacza wcale głodzenia się i rezygnowania z tego, co najbardziej lubisz. A droga do wysportowanej sylwetki to niekoniecznie godziny męki na siłowni! To tylko niewielki wysiłek i odrobina silnej woli, żeby osiągnąć wymarzony efekt. Z osobistym trenerem będzie Ci łatwiej. Kiedy zabraknie motywacji, doda Ci jej. Kiedy skończy się silna wola, przekona Cię, że warto. Współpracując z Jackiem, masz gwarancję nie tylko sukcesu, ale i tego, że dążenie do postawionego sobie celu, samo w sobie okaże się przyjemnością.

 

Potraktuj go jak drogowskaz. Pokaże Ci, jaką drogę do zdrowego stylu życia wybrać i jak najlepiej ją przebyć. A to, co wspólnie wypracujecie, będzie miało wpływ na całe Twoje życie. Doda Ci odwagi i pewności siebie, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

 

Osiągnięcie wymarzonego celu wymaga odpowiedniego połączenia wielu elementów. Dieta to nie tylko posiłki, ale również regularność konsekwencja. Trening to nie tylko wysiłek i monotonne powtarzanie tych samych czynności, ale także odpowiedni dobór ćwiczeń i ich zróżnicowanie oraz zmienna intensywność. A regeneracja to nie tylko sen, ale też aktywny wypoczynek i różnorodny relaks. Dlatego właśnie tak ważna jest kompleksowość i indywidualne dopasowanie oferty do Twoich potrzeb, wymagań i stylu życia.

Twoja dieta

- Analiza nawyków żywieniowych i wprowadzanie stosownych korekt

- Ułożenie urozmaiconego planu dietetycznego, uwzględniającego Twoje preferencje żywieniowe

- Pomoc w zmianie nawyków żywieniowych

- Pomoc w doborze odpowiednich suplementów diety

- Monitorowanie postępów i wprowadzanie wszelkich niezbędnych korekt żywieniowych

- Nauka komponowania swoich własnych, zdrowych potraw

Twój trening

- Indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości

- Nietypowy trening personalny

*konsultacja podczas treningu na siłowni

*wspólne zajęcia ruchowe (jogging, pływanie)

*niestandardowe formy aktywności

Bądź fit

- Planowanie odnowy biologicznej

- Badanie kompozycji ciała – poziomu tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, otłuszczenia narządów wewnętrznych, uwodnienia organizmu

- Motywacja do pracy nad sobą

- Planowanie wysiłku ukierunkowanego na walkę z cellulitem

Zadbaj o zdrowie

- Ocena ryzyka wystąpienia schorzeń układu sercowo-naczyniowego (miażdżyca, zawały, udary), cukrzycy typu II

- Profilaktyka zdrowia

- Planowanie ćwiczeń i aktywności

Komentowanie wyłączone