gabinety

Dietetyk.pl – portal, na który czekali dietetycy i ich klienci

autor: • 31 marca 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Znanylekarz.pl to obecnie najpopularniejszy portal, na którym można znaleźć dużą liczbę dietetyków w Polsce. Ale już niedługo! Jak sama nazwa wskazuje, serwis ten nie jest przeznaczony dla specjalistów ds. żywienia. Dietetycy muszą tam dzielić się miejscem m.in. z chirurgami, stomatologami czy laryngologami. W końcu powstał nowy serwis skupiający największą sieć zaufanych dietetyków on-line – dietetyk.pl.

Ponad 500 000 internautów w Polsce miesięcznie szuka informacji związanych z przejściem na dietę. Dietetyk.pl to miejsce, gdzie mogą oni znaleźć dietetyka w swoim mieście, poznać opinie jego klientów oraz umówić się na wizytę poprzez kalendarz on-line. Z drugiej strony każdy specjalista ds. żywienia może założyć darmową wizytówkę prezentującą jego sylwetkę oraz osiągnięcia.

Dietetyk.pl w zaledwie tydzień od uruchomienia (06.03.2017) odwiedziło ponad 6000 internautów! Jest to więcej niż niektóre portale z wizytówkami dietetyków mają odwiedzin w miesiącu.

“Portal dietetyk.pl z jednej strony jest korzystny dla pacjentów, ponieważ posiada wizytówki tylko dietetyków, którzy wcześniej zostali odpowiednio zweryfikowani, a z drugiej strony jest świetny dla dietetyków, bo oszczędza nam czas w organizowaniu swojego kalendarza wizyt, a przede wszystkich ma zapewniać dopływ pacjentów tak byśmy mogli zajmować się czystą dietetyką i nie marnować zbyt wiele czasu na działania marketingowe.” – mówi mgr Celina Kinicka – dietetyk kliniczny i diet coach, kreator zmiany stylu życia, właścicielka poradni dietetycznej “Celcal dietetyk” oraz działaczka społeczna w porozumieniu zawodów medycznych.

“W Dietetyk.pl kładziemy nacisk przede wszystkim na przyciągnięcie jak największej liczby potencjalnych klientów i pacjentów, którzy będą umawiać swoje wizyty on-line. – informują twórcy portalu. – W ten sposób chcemy pomóc dietetykom, którzy najczęściej sami prowadzą własne działalności gospodarcze i nie zawsze mają dość czasu na działania reklamowe. Z drugiej strony wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób szukających najlepszych i sprawdzonych dietetyków w swoich miastach.”

Obecnie na portalu profile założyło już blisko 300 dietetyków, którzy umawiają wizyty 24h na dobę za pomocą wygodnego i przejrzystego kalendarza on-line. Pracę dietetykom ułatwia także darmowa aplikacja mobilna, dzięki której będą mieć swój kalendarz wizyt zawsze pod ręką. Nawet jeśli będą z dala od komputera będą mogli w czasie rzeczywistym reagować na rezerwacje (odrzucać je lub akceptować).

Osoby szukające dietetyka bez problemu trafią na ten portal. Zapewni to m.in. rozpoznawalny, łatwy do zapamiętania i przyjazny wyszukiwarce Google adres internetowy serwisu. Bo jak inaczej może nazywać się największa w Polsce sieć zaufanych dietetyków, jeśli nie Dietetyk.pl?

logo_png_big-01

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>