beautiful young sporty sexy couple workout in gym

Studia dla aktywnych

autor: • 28 sierpnia 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Nie każdemu marzy się praca za biurkiem. Są tacy, którzy zamiast poznawać tajniki księgowości, prawa czy finansów wolą natomiast pomagać innym będąc pielęgniarkami, kosmetologami czy fizjoterapeutami. Wszystko zależy od nas i ścieżki, którą sobie obierzemy.

Uczelnie pełne są ciekawych kierunków studiów. Nie brakuje również często wybieranych kierunków z zakresu zarządzania, marketingu, finansów czy informatyki. Obszerną ofertę edukacyjną w tych obszarach przygotowała m.in. Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego (GWSH). Poza tym na studentów czeka również mnóstwo innych ciekawych kierunków.

Jestem fizjoterapeutą!

Dla tych, którzy w przyszłości chcieliby jako profesjonaliści mierzyć się z urazami innych osób powinni pomyśleć o Fizjoterapii. Ten kierunek pozwala nie tylko zgłębić tajniki nauk medycznych oraz biologicznych, ale i dowiedzieć się, jak wygląda praca rehabilitanta. Na uwagę zasługuje fakt, że GWSH jest w trakcie rozpatrywania wniosku przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który po pełnej akceptacji pozwoli Uczelni na realizowanie pełnych studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia.

W ofercie GWSH nie zabrakło również innego kierunku medycznego – Kosmetologii. Studenci mogą tam skorzystać z takich modułów jak: Mikropigmentacja z elementami wizażu, Odnowa biologiczna i wellnness czy Psychologia w kosmetologii. A wszystko to w ramach zajęć z profesjonalistami branży beauty i w doskonale przygotowanych pracowniach i laboratoriach.

Dla kultury fizycznej i dla zdrowia

Sposobem na to, aby zagłębić się nieco w nauki o zdrowiu i kulturze fizycznej jest również kierunek Turystyka i Rekreacja. W ramach poszczególnych specjalności można dodatkowo poznać tajniki nauk ekonomicznych, społecznych i przyrodniczych. Przydatne mogą się okazać również szkolenia i kursy z zakresu rekreacji ruchowej.

GWSH to uczelnia, która daje szansę na zdobycie odpowiedniego wykształcenia zarówno tym, którzy chcą być aktywni i tą miłością do aktywności dzielą się z innymi, jak i chcącym sprawdzić się jako managerowie firm czy specjaliści od finansów.

Którą drogę wybierzesz?

Więcej na: www.gwsh.pl

 

katowice

 

[logotyp]
Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>