profi

Trainer Project ® od ProFi Fitness School

autor: • 1 czerwca 2015 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Trainer Project®  to nowy system szkoleniowy Międzynarodowych Akredytacji dla trenerów personalnych. Edycja  szkoleń z nowym systemem startuje wraz z terminami szkoleń PFS GYM INSTRUCTOR®  oraz PFS PERSONAL TRAINER®   Summer Edition w lipcu i sierpniu.

Profi Fitness School przywitało w gronie zespołu 12 nowych Szkoleniowców. Dołączyli do nas fizjoterapeuci, terapeuci manualni, specjaliści od crossfitu oraz form zajęć body&mind, trenerzy personalni ,jak i specjaliści od dietetyki i suplementacji ,którzy biorą udział w projekcie.
Oprócz nowych twarzy zobaczymy również wieloletnią kadrę PFS składającą się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów i doktorów.
Trainer Project
System Trainer Project®  zawiera wiele nowości przygotowanych specjalnie z myślą o rozwoju Trenerów Personalnych. W projekcie znajdą Państwo m.in.:  
- PFS MEDICAL PERSONAL TRAINER®  –kurs, który zapewni  pogłębienie wiedzy w temacie schorzeń medycznych najczęściej spotykanych w pracy Trenera Personalnego oraz zapewni poszerzenie bazy Twoich klientów o wciąż dynamicznie rozwijający się rynek klienta z problemami zdrowotnymi.
- SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA®  trwająca 6 miesięcy to propozycja dla osób, które chcą się dowiedzieć jak zmodyfikować ćwiczenia fizyczne ze względu na obecne u klienta wady postawy ciała czy choroby kręgosłupa  lub dla osób, które chcą pracować z klientem problematycznym podczas treningu personalnego. SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA umożliwia również wzbogacenia zajęć grupowych o ciekawe rozwiązania metodyczne
- Kolejną naszą propozycją jest PFS AQUA PERSONAL TRAINER®. Jest to doskonała propozycja dla Trenerów Personalnych chcących poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę o zajęcia w środowisku wodnym. Na szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać terapię w wodzie  wspomagając rehabilitację swoich klientów, zdobędziesz niezbędną wiedzę jak w środowisku wodnym w bezpieczny sposób osiągnąć efekty przywrócenia sprawności swojego klienta oraz dowiesz się jak zbudować trening w wodzie w przygotowaniu motorycznym do sportów indywidualnych.

Workshops (1)

Workshops (2)
System Trainer Project®  zawiera również zbiór Seminariów, a w nim m.in.:
- Rola żywności funkcjonalnej w życiu codziennym
- Skuteczne żywienie u osób aktywnych i w sporcie
- 100 diet – za i przeciw
- Zachowanie tętna w różnych obciążeniach treningowych
- Suplementacja przedtreningowa w treningu personalnym
- Sprzedaż treningów i organizacja pracy trenera personalnego
- Trening Medyczny w schorzeniach kręgosłupa

Przygotowaliśmy dla Państwa również cykl warsztatów PFS WORKSHOPS TOUR 2015®,który odbędzie się w największych miastach w Polsce, w którym Trenerzy Personalni również znajdą coś dla siebie:
- PFS SUSPENSION TRAINING®
- PFS SALES TRAINING®
- PFS FUNCTIONAL TRAINING workshop ®
-PFS CROSS TRAINING workshop®
- „Update Your Skills” for Personal Trainer®
- PFS FUNCTIONAL TRAINING KETTLEBELLS®

…i wiele wiele innych.

Ścieżka kariery
Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.profi-fitness.com.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleń, warsztatów oraz seminariów .
Dołącz do najlepszych!

PROFI FITNESS SCHOOL
Ul.Narutowicza 1/7
70-231 Szczecin
Szkolenia podstawowe: szkolenia@profi-fitness.com.pl
tel.509-537-758
Szkolenia uzupełniające: info@profi-fitness.com.pl
tel.505-101-100
www.profi-fitness.com.pl

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>