IMG_3762

Warsztaty dla kobiet ciekawych świata

autor: • 7 marca 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Cykl wykładów i spotkań motywacyjnych pod hasłem „Warsztaty Pełną Pasją” zaplanowano w dniach 8-12 marca. Akcja skierowana jest do kobiet ciekawych świata i  otwartych na nową wiedzę.  Codziennie, w dniach organizowanego wydarzenia na terenie centrum, odbywać się będą spotkania z Kobietami Pasji. Każda z nich będzie reprezentować inną tematykę, opowie nową historię i  zaprosi do aktywnego udziału w zaproponowanych warsztatach.

Różnorodna tematyka wykładów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, a zajęcia praktyczne pozwolą zatrzymać wartościowe doświadczenia. Akcja dedykowana jest wszystkim grupom wiekowym. Jest to też doskonała okazja do wyjścia z domu i celebrowania święta kobiet w wyjątkowej atmosferze.

Uczestniczki marcowych spotkań będą miały okazje poznać między innymi – tajniki przedsiębiorczości,  nauczyć się pozytywnego myślenia oraz chwalenia się własnymi osiągnięciami!

FERIO warsztaty BB 504x2381

W ramach spotkań nie zabraknie wątku fotografii – zarówno tej ujmującej emocje, otaczających nas najbliższych jak i fotografii kulinarnej, ale także florystyki – sztuki układania kwiatów.

Ciekawym elementem będą z pewnością zajęcia praktyczne. Uczestniczki będą miały szanse przygotować na bazie warzyw i owoców zdrowy posiłek, własnoręcznie zapleść wianek, przygotować nowoczesną kwiatową stylizację czy nauczyć poruszania się z gracją na szpilkach.

Zarówno wykłady jak i warsztaty w grupach są bezpłatne. Wykłady mają formę otwartą i nie ma konieczności zapisów z wyprzedzeniem. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, liczba uczestników jest ograniczona.

Pełen program jak i formularz zgłoszeniowy dostępny jest poniżej! Harmonogram wykładów otwartych i warsztatów: tutaj.

FEERIO warsztaty 504x5044

Zajęcia poprowadzą również właścicielki Grupy Medialnej Lifestyle: Aneta Zadroga i Anna Chodacka. Już teraz zapraszamy na ich wykład otwarty „Sztuka chwalenia się swoimi osiągnięciami”, który odbędzie się 10 marca o godzinie 16 oraz warsztaty „Po nitce do kłębka”, podczas których pokażą, jak wykorzystywać biznesowe okazje przy prowadzeniu własnej firmy. Warsztaty odbędą się tego samego dnia o godzinie 18.

DSC_1708

W dniach organizowanego wydarzenia, w punktach handlowo usługowych Ferio będzie też trwał festiwal okazji! Już wkrótce dostępna pełna lista rabatów, promocji i ofert specjalnych.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>