BaneryFitlab (1) (1)

Zdrowe życie zaczyna się od kuchni

autor: • 17 czerwca 2015 • Kuchnia, NajnowszeKomentarze: (0)

Stworzony z pasji do dobrego jedzenia i zdrowego trybu życia. To filozofia stylu życia w trosce o samego siebie. Najważniejsze jej elementy opieramy przede wszystkim na odpowiednim odżywianiu obejmującym codziennie urozmaicony zestaw pełnowartościowych posiłków z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości produktów.

Zaczęło się od pasji, która zrodziła profesjonalizm.

Dziś jesteśmy specjalistami w zakresie żywienia i sportu. Dzięki Fit Lab możemy zadbać o jakość życia, komfort i zadowolenie każdego klienta, tym samym połączyć pracę z pasją i propagować zdrowy styl życia.

Z nami zmiana nawyków żywieniowych staje się przyjemnością, lepszą alternatywą na co dzień, a słowo dieta przyjmuje inny wymiar. Zarażamy dobrymi nawykami, aktywnością fizyczną, edukujemy, doradzamy, dzięki czemu możesz świadomie żyć i poczuć się lepiej.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich , ponieważ odżywianie stanowi kluczową rolę w życiu każdego człowieka. Opracowaliśmy nasze diety z myślą o osobach odchudzających się , pragnących zachować smukłą sylwetkę, aktywnych fizycznie, sportowcach, osobach z problemami zdrowotnymi jak również dla tych , którzy cenią sobie wysoką ja-kość zdrowego jedzenia.

Nasza oferta to przede wszystkim:

•    urozmaicone , zbilansowane menu oparte na sezonowości, zapewniające w diecie niezbędne marko i mikroelementy oraz witaminy.

•    codziennie świeżo przygotowywany zestaw posiłków metodą cook & chill, dla zapewnienia najwyższej jakości oraz doskonałych walorów smakowo-zapachowych.

•    posiłki dostarczane bezpośrednio pod adres podany przez klienta na terenie Krakowa jak również poza jego granice.
Posty (2) Posty FB3 (2) Logo Fitlab (wersje kolorystyczne)4 (1) (2)

Nasze diety
Komponowane przez nas diety opieramy wyłącznie na zdrowych i świeżych produktach, przygotowywanych dla Was każdego dnia. Staramy się wykorzystywać sezonowe produkty, które w tym okresie wykazują swoje najlepsze wartości odżywcze.
Wyselekcjonowane produkty zestawione ze sobą w odpowiednich proporcjach do-starczają naszemu organizmowi  właściwe ilości białka, węglowodanów i tłuszczy każdego dnia.
Bardzo ważnym elementem, który bierzemy pod uwagę, są również wita-miny i składniki mineralne- niezbędne w każdej diecie.

W naszej ofercie znajdziecie diety:

-Fit
-Fit Light
-Fit Active
-Wege
-Bezglutenowa & Bezlaktozowa
-Detox
-Indywidualna
- jak również ofertę dla firm

Odwiedź naszą stronę aby dowiedzieć się więcej: www.fitlabcatering.pl

Napisz do nas, jeśli masz pytania: info@fitlabcatering.pl

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>