Medycyna estetyczna w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie. Upiększanie ciała i twarzy stało się standardem większości salonów piękności. Karboksyterapia, zabieg wolumetrii twarzy, kwas hialuronowy, toksyna botulinowa zwana inaczej botoksem, kwasy, osocze bogatopłytkowe, dermapen, mezoterapia mikroigłowa, fotoodmładzanie, makijaż permanentny. To wszystko jest tylko niewielkim skrawkiem dzisiejszej medycyny estetycznej i kobiecej codzienności.

Każda kobieta chce czuć się atrakcyjna i jak najdłużej cieszyć się gładką skórą pozbawioną zmarszczek. Nie jest to żadną tajemnicą, Kobiety lubią się chwalić zabiegami medycyny estetycznej, bo wiedzą, że dbanie o siebie i swój wygląd jest ważne. Niestety czasami można zobaczyć efekty nieudanych zabiegów. Bardzo często takie zabiegi zrobione są przez osoby nieupoważnione do ich wykonywania. Ważne jest aby wybrać odpowiednie miejsce w którym można czuć się bezpiecznie i polegać na osobie wykonującej zabiegi. Po wyjściu z takiego miejsca, po wykonanym zabiegu każda kobieta powinna w razie jakichkolwiek wątpliwości móc zwrócić się o pomoc do osoby tam pracującej. Sprawdzonym, bezpiecznym i godnym polecenia miejscem jest wrosinski.pl.

Czym jest wolumetria twarzy?

Pojawiło się pojęcie, o którym wiele osób jeszcze nie słyszało, a w salonach medycyny estetycznej to chleb powszedni. Co to jest i na czym polega wolumetria twarzy? Jest to lifting i modelowanie konturów twarzy. Wolumetria twarzy ma za zadanie wypełnić np. cienie pod oczami, zapadnięte policzki, poprawić owal twarzy. Wolumetria to zabieg nie tylko dla kobiet, bardzo często podejmują się go również mężczyźni, którzy w ostatnim czasie zaczęli dbać o siebie jeszcze bardziej. Zabieg wolumetrii twarzy polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który w tym wypadku jest o wiele bardziej gęsty, niż ten podawany do powiększania ust. Efekty tego zabiegu utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Jest to zabieg niemal bezbolesny, wyczuwalne są lekkie ukłucia igłą. Przy niskim progu bólu można podać znieczulenie, jednak w większości przypadków nie jest ono konieczne. Wykonanie zabiegu jest wyjątkowo szybkie, ponieważ trwa zaledwie 20 minut. Po zabiegu, w miejscach wstrzykiwania kwasu hialuronowego prawdopodobnie powstaną siniaki, które powinny po 2-3 dniach zniknąć.

Jakie są efekty wykonania zabiegu wolumetrii twarzy:

– wypełnienie zapadniętych policzków
– wypełnienie doliny łez
– poprawa napięcia i nawilżenia skóry,
– poprawa owalu twarzy
– uwydatnienie kości policzkowych
– redukcja głębokich i wieloletnich zmarszczek
– poprawa kształtu żuchwy

Zabiegi medycyny estetycznej są już na porządku dziennym więc jeśli wybierzesz odpowiednie i sprawdzone miejsce to nie ma żadnych obaw. Zabiegi są przeprowadzane w sposób wyjątkowo ostrożny, delikatny, a personel zapewnia pomoc w razie wystąpienia objawów niepożądanych, które zdarzają się w odpowiedzialnej medycynie estetycznej niezwykle rzadko, ale jednak czasami się zdarzają i trzeba o tym pamiętać. Bardzo wzrasta jakość życia po takich zabiegach, dlatego kilka minut w bólu nie powinna być żadną przeszkodą do osiągnięcia pożądanego wyglądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here